Jak rozkochać dziewczynę

Jak rozkochać w sobie dziewczynę?

Zdobycie kobiety jest niezwykle trudnym zadaniem dla każdego początkującego podrywacza, co nie zmienia faktu że jest to rzecz jak najbardziej do wykonania w którą trzeba włożyć trochę starań. Kobiety są istotami bardzo emocjonalnymi i o ile potrafimy w nich te emocje wzbudzić jesteśmy na wygranej pozycji której uwieńczeniem jest rozkochanie jej w sobie. Jak w takim razie rozkochać w sobie dziewczynę? Aby tego dokonać trzeba ją poznać i sprawdzić co na nią wpływa a następnie to wykorzystać. Dla kobiety o bardzo wrażliwym usposobieniu może być odpowiedni mężczyzna, który umie te emocje zrozumieć i uważa na słowa. Ten rodzaj bardzo wrażliwych kobiet łatwo jest zranić dlatego wyrażając swoja opinię na „ten” temat warto jest ugryźć się w język i powstrzymać się od żartów i chęci zabłyśnięcia przed daną dziewczyną. Aby rozkochać ją w sobie musi nas widzieć jako potencjalnego partnera dlatego też nie wnikajmy aż nadto w jej życie osobiste i jej problemy, ponieważ da nam to tylko łatkę dobrego przyjaciela, której nie chcemy. Poniżej podam 4 cechy, które powinien posiadać mężczyzna chcący rozkochać w sobie kobietę.

Cechy osobowości które pozwolą rozkochać w sobie kobietę.

1.Tajemniczość- Bycie tajemniczym to coś co kobiety kochają w nas, od razu stawia to nas w miejscu „ten interesujący” „niedostępny” „ciekawy”. Chyba nikt nie lubi zbyt prostych rozwiązań, podobnie kobiety, dlatego jeżeli ktoś potrafi odpowiednio późno odsłaniać swoje karty i powoli otwierać się na kobietę rozbudzając jej ciekawość ten dostanie to czego chce.

2.Zaradność-Ta cecha charakteru nigdy nie wyjdzie z mody i zawsze będzie atrakcyjna dla płci przeciwnej. Zaradność charakteryzuje tzw. „prawdziwych” mężczyzn którzy potrafią się opiekować kobietą i zapewnić jej bezpieczeństwo.

3.Schludny wygląd- Dbanie o siebie i dobry wygląd są bardzo ważne dla pierwszego wrażenia, jednak kiedy osiągniemy cel są tylko istotne a większe znaczenie zaczyna mieć zainteresowanie drugą osobą.

4.Romantyczność-Jeżeli jesteśmy na tyle interesujący że dziewczyna zechce się z nami umówić to oznacza tylko jedno…otwartą drogę do jej serca. Na randce musisz mieć gotowy plan gdzie ją zabierzesz, oraz jaki jest jej cel. Kluczem do udanej randki jest również dostrzeganie okazji które pomogą w zdobyciu jej serca.

UWAGA ! Zwiększ szanse w uwodzeniu dzięki feromonom, które wzmagają pożądanie - dowiedz się więcej tutaj