Jak skutecznie poderwać dziewczynę

Jesteś cały czas sam i wydaje Ci się, że poznanie atrakcyjnej dziewczyny graniczy z cudem? A może jesteś tak nieśmiały, że na myśl o podejściu do dziewczyny i zagadaniu robi Ci się słabo? Zastanawiasz się jak skutecznie poderwać dziewczynę. Prawda jest taka, że przysłowiowe poderwanie dziewczyny wcale nie jest takie trudne, wystarczą jedynie chęci i kilka prostych trików, do których wcale nie potrzeba specjalistycznej wiedzy. Jesteś ciekawy, co zrobić, aby podryw był skuteczny? Przeczytaj kilka prostych rad i do dzieła!

Przede wszystkim nie bądź nachalny. Żadna normalna dziewczyna nie umówi się z Tobą, jeśli będziesz natarczywy. Koniecznie na początku należy wybadać, czy kobieta jest zainteresowana poznaniem kogoś nowego.

1. Jeśli widząc dziewczynę w autobusie czy kawiarni przykuła ona Twoją uwagę, warto na początku posłać jej dyskretny uśmiech. Dzięki temu będziemy wiedzieć, czy jest ona zainteresowana – powinna odwzajemnić uśmiech. Jednak pamiętaj – sam uśmiech nie oznacza od razu, że możesz prosić o numer telefonu. Dziewczyna mogła po prostu grzecznościowo odpowiedzieć na Twój uśmiech.

2. Jeśli jesteś nieśmiały myśl o podejściu do obcej kobiety może wydawać Ci się niemożliwa, ale innego sposobu po prostu nie ma. Musisz podejść, uśmiechnąć się i zagadać. Nie proś jednak od razu o numer telefonu ani nie mów prosto z mostu, że chcesz się umówić. Niektóre kobiety mogą się wystraszyć i od razu próbować Cię zniechęcić.

3. Bądź naturalny – pod żadnym pozorem nie stosuj tandetnych i prostackich tekstów w stylu: ”bolało jak spadałaś z nieba?” albo ”wierzysz w miłość od pierwszego wejrzenia czy mam podejść jeszcze raz?”. Żadna kobieta po usłyszeniu takiego tekstu nie pomyśli o Tobie dobrze. Używanie takich metod na poderwanie/poznanie kobiety świadczy tylko i wyłącznie o niskim poczuciu smaku danego mężczyzny. Uwierz mi, nie i jeszcze raz nie. Liczy się spontaniczność i naturalność każda kobieta to doceni.

4. Nie komplementuj nachalnie – rozpocznij naturalną i zwyczajną rozmowę. Nie musisz od razu komplementować kobiety na wszystkie najbardziej wyszukane sposoby. Na to przyjdzie czas. Poprowadzenie zwykłej rozmowy da odpowiedź, czy odbieracie na tych samych falach. W ten sposób kobieta sama nie będzie chciała urywać kontaktu. Może to będzie tak, że sama zaproponuje spotkanie? Kto wie!

Tak jak skutecznie poderwać dziewczynę zależy w dużym stopniu od samej wybranki. Zajrzyj do innych wpisów, by mieć sto procent pewności jak poradzić sobie ze zdobyciem kobiety.

UWAGA ! Zwiększ szanse w uwodzeniu dzięki feromonom, które wzmagają pożądanie - dowiedz się więcej tutaj