Jak oczarować dziewczynę

Każdy facet ma marzenie, by oczarować dziewczynę jednym spojrzeniem. Fantazja polega na spojrzeniu na dziewczynę i sprawienie, by od razu była jego. Niestety trzeba jak najszybciej wrócić do rzeczywistości. Warto wiedzieć, że to jak oczarować dziewczynę to nie jest jeden uśmiech tylko całościowe zachowanie faceta, którego z pewnością można się nauczyć.

Oczarowanie dziewczyny jest taką samą umiejętnością jak każda inna. Umiejętność ta składa się z trzech elementów: energii, „odkrycia piękna kobiety” i atrakcyjności.

Energia

Przeważnie osoby o wyższej energii przekazują energie osobom o niższej energii. Warto pamiętać, że kobiety są zdecydowanie bardziej pasywne niż mężczyźni, dlatego przejmują od nich energię. Gdy facet na randce jest spięty i zestresowany wtedy dziewczyna przejmuje ten stan i także staje się spięta i zestresowana.

Z kolei, gdy mężczyzna jest na randce wyluzowany, wie co ma robić i mówić, emanuje od niego pewność siebie, dziewczyna przejmuje ten stan. Posiadanie pozytywnej energii, na wyższym poziomie od dziewczyny powoduje, że ona przejmie tę pozytywną energię od niego. Jednym z największych kluczy oczarowania dziewczyny jest  emanowanie wyższą energią niż ona, ponadto oczywiście trzeba być osobą pozytywną.

Odkrycie piękna kobiety

Każda kobieta pragnie by mężczyzna dostrzegał w niej jej piękno. Dziewczyna jest wstanei zrobić dosłownie wszystko dla faceta, który odkryje w niej to czego ona pożąda. Tym pożądaniem jest dostrzeżenie w niej ukrytego piękna.

Gdy mężczyzna podchodzi do kobiety, nie poże pytać o kiosk, pocztę, czy godzinę, powinien mówić kobiecie prosto z mostu co czuje. Można zagadać do dziewczyny w najstępnujący sposób: „Cześć, dostrzegłem Cię i musze Ci powiedzieć, że jesteś fantastyczna. Miło Mi Cię poznać”. Oczywiście nie można tylko i wyłącznie prawić komplementów. Kobieta patrzy także na to jak mężczyzna się zachowuje i adoruje ją mową ciała.

Podsumowanie

Odpowiadając na pytanie jak oczarować dziewczynę należy połączyć ze sobą te trzy elementy. Przede wszystkim trzeba być atrakcyjnym, a także reprezentować pożądane przez kobiety cechy, czyli być męski. Kolejną ważną kwestią jest emanowanie pozytywną energią i uśmiechem. Ostatnim elementem jest zachowywanie się tak, by dostrzec w kobiecie jej prawdziwe piękno.

UWAGA ! Zwiększ szanse w uwodzeniu dzięki feromonom, które wzmagają pożądanie - dowiedz się więcej tutaj