Jak poderwać dziewczynę

Podrywanie dziewczyn nie jest takie proste, jakby się mogło wydawać. Wiedza na temat kobiet jest ogromna, jednak przeważnie jedynie teoretyczna. W praktyce, każda przedstawicielka płci pięknej jest zupełnie inna, dlatego poderwać dziewczynę należy inaczej w zależności od jej wieku, zainteresowań i wykształcenia. Metody podrywania kobiet opisywane są w różnych podręcznikach i artykułach, w większości nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. 

Należy pozwolić mówić kobiecie

Jednym z największych błędów popełnianych przez panów jest zbyt długie mówienie, przeważnie na tematy, które w ogóle nie interesują kobiet. Nie powinno się zbyt dużo mówić o sobie, dopóki kobieta o to nie poprosi lub się nie zapyta. Należy przede wszystkim pozwolić kobiecie mówić, w przypadku, gdy przedstawicielka płci pięknej jest nieśmiała należy zadawać jej pytania. Oczywiście muszą być ogólne, nie można pozwalać sobie na wścibstwo. Jeżeli mężczyzna mówi zbyt dużo o sobie lub przerywa kobiecie w trackie mówienia, daje jej do zrozumienia, że dziewczyna tak naprawdę go nie interesuje.

Jeżeli mężczyzna jest w trakcie mówienia, powinien zwrócić uwagę czy kobietę w ogóle interesuje poruszany temat. W przypadku podejrzenia, że dziewczyna może się nudzić, należy jak najszybciej zmienić temat. Kolejnym ważnym aspektem jest uważna obserwacja otoczenia, w którym odbywa się rozmowa. Powinno się w naturalny sposób komentować zaistniałe w danej chwili sytuacje, a także zadawanie pytań dotyczących zdania kobiety na poruszany temat. Zawsze jest co komentować, jest to doskonały sposób na tzw. niezręczną ciszę.

Uważne słuchanie

Jeżeli mężczyzna chce poderwać kobietę powinien przede wszystkim uważnie słuchać co mówi płeć piękna. Nie można jej przerywać, ponieważ straci nim zainteresowanie. Należy kobiecie umożliwić mówienie na dowolny temat. Każdy lubi opowiadać o swoich przeżyciach, przygodach i osiągnięciach. Nie można przerywać nawet, gdy kobieta porusza temat nudnej pracy.

Umiejętność słuchania jest także okazaniem zainteresowania drugą osobą. Nie można zapomnieć o wyczuwaniu tonu w jakim mówi kobieta. Warto wiedzieć, że kobiety uwielbiają, gdy mężczyzna przywiązuje uwagę do detali ich opowieści i wydaje się nimi naprawdę zainteresowany.

Tak jak poderwać dziewczynę warunkuje wiele czynników, jednak powyżej zostały omówione uniwersalne zasady, które zawsze znajdą zastosowanie w skutecznym zdobyciu serca kobiety.

UWAGA ! Zwiększ szanse w uwodzeniu dzięki feromonom, które wzmagają pożądanie - dowiedz się więcej tutaj